dinle
şarkı sözleri
indir
sil baştan

Bu albümde duyduklarınız|duyacaklarınız ben Mete Göksoy [kısaca Mete Oğuz Göksoy] tarafından bestelenmiş, yazılmış, düzenlenmiş, çalınmış, söylenmiş, kaydedilmiş, size kadar ulaştırılmış, vesairedir. Tüm kayıtlar, editing, mix ve mastering ‘evde çok başıma’ yapılmıştır. Kurda ‘neden ensen kalın’ demişler, ‘nerem ince ki’ demiş. Yok öyle değildi galiba. Neyse..

 

‘Müzik de yaparım kariyer de’ felsefesiyle ticari kaygılardan uzak, medya maymunu olmadan ne kadar paylaşılırsa o kadar paylaşmak istediğim, 1989-1999 yılları arasında ürettiğim, zamanında kapısını çaldığım hiçbir yapımcının fırsat tanımadığı, uzun süre küstüğüm, raflarda tozlandırdığım, lakin her aklıma düştüğünde içimi sızlatan ve benimle birlikte yok olmasına gönlümün daha fazla el vermediği çok sayıda eser arasından şimdilik bu on şarkıyı seçtim. 

Sade ve lezzetli olmasına çalıştığım bu albümün yapım aşamasında gösterdiği anlayıştan dolayı sevgili eşim Siyel’e, bulunduğu “vokal katkılardan” ötürü canım kızım Selin ve canım oğlum Ege’ye, beni ve bu şarkıları oluşturan iyi - kötü her şeye ve herkese teşekkürü ayrıca borç bilirim. 

Pilav üstü az kuru tadında kalması dileğiyle.. Ev yapımıdır.

Sevgilerimle,
Mete Göksoy